Przejdź do treściPrzejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy serwisu
Rozumiem
Starostwo Powiatowe w Kraśniku
Starostwo Powiatowe w Kraśniku
Adres:  
Al. Niepodległości 20, 23-204 Kraśnik
Telefon:  
Sekretariat: (81) 825 58 99
Fax:  
(81) 825 50 52
E-mail:  
sekretariat@powiatkrasnicki.pl

Lista redaktorów:

Nazwisko i imię Email Telefon
Bijak Ewelina ebijak@powiatkrasnicki.pl
Bok Ilona ibok@powiatkrasnicki.pl
Buczak Piotr pbuczak@powiatkrasnicki.pl
Dekiel Ewa edekiel@powiatkrasnicki.pl
Dudek Małgorzata gdudek@powiatkrasnicki.pl
Garbacz Joanna jgarbacz@powiatkrasnicki.pl
Garbacz Magdalena mgarbacz@powiatkrasnicki.pl
Gremlas Agnieszka agremlas@powiatkrasnicki.pl
Grzymek-Perlak Wioleta abi@powiatkrasnicki.pl 081 826 17 67
Huber Dorota dhuber@powiatkrasnicki.pl
Jopek Marta mjopek@powiatkrasnicki.pl
Kiebasz Katarzyna kkiebasz@powiatkrasnicki.pl
Klepacz Marta mklepacz@powiatkrasnicki.pl
Korczak Ilona ikorczak@powiatkrasnicki.pl
Krzyżak Agata geolog@powiatkrasnicki.pl
Kuczek Iwona ikuczek@powiatkrasnicki.pl
Kuś Beata bkus@powiatkrasnicki.pl
Łoboda Konstanty kloboda@powiatkrasnicki.pl
Mazur Justyna jmazur@powiatkrasnicki.pl
Michalczewska Katarzyna zdrowie@powiatkrasnicki.pl
Michotek Dagmara dmichotek@powiatkrasnicki.pl
Niezgoda Ilona iniezgoda@powiatkrasnicki.pl
Paluch Magdalena mpaluch@powiatkrasnicki.pl
Partyka Jolanta jpartyka@powiatkrasnicki.pl
Pastuszak Anna apastuszak@powiatkrasnicki.pl
Pierzchała Magdalena mpierzchala@powiatkrasnicki.pl
Pierzchała Mirosław przetargi@powiatkrasnicki.pl
Pych Grzegorz gpych@powiatkrasnicki.pl +48 81 826 17 84
Rak Marta mrak@powiatkrasnicki.pl
Rakwał Adam arakwal@powiatkrasnicki.pl
Rakwał Katarzyna krakwal
Smolińska Żaneta zsmolinska@powiatkrasnicki.pl
Szumna Marta sport@powiatkrasnicki.pl
Szymańska Iwona
Ul Tomasz tul@powiatkrasnicki.pl
Wiśniewski Kamil kwisniewski@powiatkrasnicki.pl